tel: 61 426 13 44 lub tel. 781 861 589 e-mail: glo2@o2.pl Kontrast Standard
A A A

Remont dolnego holu

Ławy i stoły czekają na Was

Z myślą o dojeżdżających uczniach oraz wielbicielach szkolnych obiadów dwa lata temu stworzyliśmy projekt zagospodarowania dolnego holu. W poprzednim roku gromadziliśmy finanse i wreszcie przyszła pora na realizację pierwszych faz projektu. Jeszcze w październiku wyremontowano ściany, w listopadzie zawisły lampy, a w grudniu zakupiliśmy okrągłe stoliki oraz najważniejsze elementy – bukowe ławy i stoły, robione na wymiar specjalnie dla nas. Dzięki hojności absolwentów, rodziców i firmy Velux oraz pracy uczniów i pracowników naszego Liceum projekt jest już zrealizowany w 60 procentach!

Do tej pory na zakupy i usługi wydaliśmy 25 959, 39 zł; ta ogromna suma to zasługa życzliwości naszych absolwentów  – 7 470 zł, uczniów – 5 142,39 zł, rodziców – 3 347 zł, a 10 000 zł to kwota pozyskana z projektu złożonego w Fundacji Pracowniczej VKR grupy VELUX z rekomendacji fabryk  okien i okuć VELUX w Gnieźnie.                                                                                                                  Specjalne podziękowania dla Pracowni Stolarskiej „Anta” z Trzemeszna, która zrezygnowała dla nas ze swojego zysku i wykonała, a także zamontowała nam bukowe meble w ekspresowym czasie.

Co dalej? Zakup krzeseł, tablicy informacyjnej, zieleni i luster, ram i fotografii, podświetlanego logo naszego LO, a w przyszłości wymiana podłogi.

Dziękujemy za życzliwość dla naszych działań: ciepłe słowa pod adresem projektu i wpłacane pieniądze. Mamy nadzieję, że wkrótce dolny hol zacznie ponownie tętnić szkolnym życiem.