tel: 61 426 13 44 lub tel. 781 861 589 e-mail: glo2@o2.pl Kontrast Standard
A A A

Osiągnięcia

 


2. miejsce Powiatowy Konkurs Ortograficzny “Mistrz Ortografii 2019”   Dobrochna Domachowska 


1. miejsce Mistrzostwa Powiatowe w Piłce Siatkowej Dziewcząt 2019  drużyna II LO


1. miejsce Zawody Rejonowe Koszykówki Dziewcząt  drużyna II LO


1. miejsce VIII Maraton Chemiczny PWSZ  Mikołaj Nowicki

2. miejsce VIII Maraton Chemiczny PWSZ  Mateusz Wesołowski

wyróżnienie VIII Maraton Chemiczny PWSZ  Michał Grześkowiak


1 miejsce  w zawodach okręgowych XLV Olimpiady Geograficznej  Tomasz Budner


awans do II etapu  Euroscola – internetowy konkurs wiedzy o UE  członkowie Klubu Międzynarodowego 2 LO


kawlifikacja do zawodów II stopnia  XLV Olimpiady Geograficznej  Katarzyna Kaszyńska 2d, Tomasz Budner 3a


1 miejsce  Wielkopolskie Mecze Matematyczne  Drużyna II LO w Gnieźnie


awans do II etapu  Olimpiady Literatury i Języka Polskiego  Julia Gołas


7. miejsce w Wlkp. [141. miejsce w Polsce] Ogólnopolski Konkurs ALFIK MATEMATYCZNY Jeremi Herwart


9. miejsce w Wlkp. [176. miejsce w Polsce] Ogólnopolski Konkurs ALFIK MATEMATYCZNY Jan Kozłowski


10. miejsce w Wlkp. [239. miejsce w Polsce] Ogólnopolski Konkurs ALFIK MATEMATYCZNY Monika Święciochowska


15. miejsce w Wlkp. [329. miejsce w Polsce] Ogólnopolski Konkurs ALFIK MATEMATYCZNY Jan Czeski


awans do finału  Wielkopolskich Meczów Matematycznych  Drużyna II LO w Gnieźnie


awans do półfinału  Olimpiady Lingwistyki Matematycznej  Jan Czeski


awans do II etapu  Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH  Jan Kozłowski


2 LO Gniezno – International School of Poznań (18:5) VI edycja Meczów Matematycznych – runda IV


1. miejsce drużynowo Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Koszykówce Dziewcząt


2 LO Gniezno – VI LO Poznań (39:15) VI edycja Meczów Matematycznych – runda III


11. miejsce Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny “O! Błędne Dyktando”  Wiktoria Gaudyn


2. miejsce Międzyszkolny konkurs HIV/AIDS  Joanna Banaszak

6. miejsce Międzyszkolny konkurs HIV/AIDS  Paweł Kmiecikowski


2 LO Gniezno – LO św. Marii Magdaleny Poznań (37:17) VI edycja Meczów Matematycznych – runda II  


2 LO Gniezno – Salezjańskie LO Poznań (19:6) VI edycja Meczów Matematycznych – runda I   


1. miejsce Powiatowy Konkurs Fotograficzny “Moc żywiołu w obiektywie”  Vanessa Bechert

wyróżnienie Powiatowy Konkurs Fotograficzny “Moc żywiołu w obiektywie”  Maciej Kałek


1. miejsce Konkurs Papieski “Promieniowanie Ojcostwa”  Joanna Banaszak

2. miejsce Konkurs Papieski “Promieniowanie Ojcostwa”  Weronika Patelska

wyróżnienie Konkurs Papieski “Promieniowanie Ojcostwa”  Weronika Kowalczyk

wyróżnienie Konkurs Papieski “Promieniowanie Ojcostwa”  Monika Chwiałkowska

wyróżnienie Konkurs Papieski “Promieniowanie Ojcostwa” Aneta Niewiadomska


1. miejsce Powiatowy Konkurs Ekologiczny  Mateusz Wesołowski 

4. miejsce Powiatowy Konkurs Ekologiczny  Paweł Kmiecikowski 


1. miejsce Jesienny Bieg Osiedla Winiary Julia Kossakowska

2. miejsce Jesienny Bieg Osiedla Winiary Alicja Przybylska

3. miejsce Jesienny Bieg Osiedla Winiary Paula Nowaczyk


2. miejsce drużynowo Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych kategoria dziewczyny

2. miejsce drużynowo Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych kategoria chłopcy