tel: 61 426 13 44 lub tel. 781 861 589 e-mail: sekretariat@2lo.powiat-gniezno.pl Kontrast Standard
A A A

PROMOCJA ZDROWIA – NOWOŚĆ STRONY INTERNETOWEJ NASZEJ SZKOŁY

To tutaj będziesz mógł  dowiedzieć się, w jaki sposób możesz dbać  o zdrowie Twoje i bliskich. Zdrowy styl życia – co to naprawdę znaczy? Jak  żyć, aby cieszyć się zdrowiem, czyli dobrym stanem fizycznego, psychicznego i społecznego samopoczucia? Na te i inne pytania postaramy się  Tobie odpowiedzieć w sposób ciekawy i rzetelny. 

Będziemy Cię również na bieżąco informować o  dniach promocji  zdrowia  np. światowym dniu walki z rakiem piersi, płuc, cukrzycy, zdrowia psychicznego, depresji, AIDS i  innych. Przybliżymy  etiologię, przebieg oraz profilaktykę niektórych  chorób cywilizacyjnych .

Już Hipokrates powiedział, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Przekonamy Cię, że tak właśnie jest. Pragniemy, aby zakładkę PROMOCJA ZDROWIA  tworzyli uczniowie i nauczyciele.

Przeglądajcie naszą stronę.  Bądźcie z nami 🙂

Pierwsza pomoc

Hej ósmoklasiści 📣📣📣Jak się czujecie po egzaminie z matematyki🤔Dzisiaj też trzymaliśmy za Was kciuki i mamy nadzieje, że nie potrzebujecie pierwszej pomocy😂😂😂Pamiętajcie, #2logniezno przygotuje Was nawet na taką ewentualność💪Zobaczcie sami😁🔥Wybrałem 2LO, a Ty? #2logniezno 💥#2logniezno Powiat Gnieznol #nabor2020

Opublikowany przez II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w Gnieźnie Środa, 17 czerwca 2020

(AS, JW)