tel: 61 426 13 44 lub tel. 781 861 589 e-mail: glo2@o2.pl Kontrast Standard
A A A

Zakończenie roku klas maturalnych

26 kwietnia 2019 r pożegnaliśmy naszych maturzystów. Jak co roku oprócz świadectw, listów pochwalnych i rozmaitych upominków wręczono im także nadzwyczajne wyróżnienia. Medal Unus Optimus Dobrava, przyznawany uczniowi, który łączy doskonałe wyniki w nauce z osiągnięciami w konkursach przedmiotowych trafił do rąk Mikołaja Nowickiego z klasy 3D. Nagrodę specjalną rektora gnieźnieńskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej otrzymała Aneta Niewiadomska (kl. 3A), natomiast wyróżnienie specjalne dla ucznia wybitnie uzdolnionego – Mateusz Wesołowski (kl. 3C).

Z wielką przyjemnością wyróżniono trzy uczennice, które osiągnęły najwyższe w szkole średnie ocen. Są nimi : Anna Lange (3F), Aneta Niewiadomska (3A) oraz Alicja Miłoszewska (3A).

Nagrodę dla najlepszego sportowca szkoły odebrał Dominik Lewandowski z klasy 3G; wyróżniono również utytułowaną szkolną drużynę dziewcząt w piłce siatkowej.

Julia Graczyk (3B) otrzymała nagrodę za zwycięstwo w konkursie na nowe logo szkoły, które już możemy podziwiać na pamiątkowych gadżetach. Trafiły one między innymi do żegnanych przez nas członków Samorządu Szkolnego oraz redaktorów szkolnej gazetki.

Nie sposób w tym miejscu wymienić wszystkich naszych absolwentów – każdy z nich ma jednak swoje wyjątkowe miejsce w naszej pamięci. Trzymamy kciuki za ich egzaminy maturalne i dobre decyzje podjęte po maturze. Wszystkiego najlepszego! Jak powiedziała dziś pani dyrektor Róża Grabowska:  Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.

 

 Źródło: Teresa Gaweł

bty